E53TP50C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά E53TP50C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | E53TP50C |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crydom |
| Περιγραφή | SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | E53TP50C | Κατασκευαστής | Crydom |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 544 pcs | Φύλλο δεδομένων | 53TP IP20 Series Drawing53TP Series IP20 |
| Κατηγορία | Ηλεκτρονόμοι | Τάση - Φορτίο | 48V ~ 530V |
| Τάση - Είσοδος | 18 ~ 36VAC | Στυλ λήξης | Screw Terminal |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - | Σειρά | 53TP |
| Συσκευασία | Tube | Συσκευασία / υπόθεση | Module |
| Τύπος εξόδου | AC, Zero Cross | Αλλα ονόματα | CC1727 |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks | Τρέχουσα φορτίο | 50A |