Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Μονάδες ρελέ I / O > DRIAC24A
DRIAC24A
DRIAC24A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRIAC24A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRIAC24A
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή AC INPUT MODULE 240V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRIAC24A Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή AC INPUT MODULE 240V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1925 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series Drawing, InputDR Series, Input
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάσης - Έξοδος 24VDC
Τάση - Είσοδος 240VAC Τύπος AC Input Module
Turn On Time 20ms Απενεργοποίηση Ώρα 30ms
Στυλ DIN Rail Mount Σειρά DR
Αλλα ονόματα 646-1216
DR-IAC24A
DRIAC24A-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Status LED(s) Λεπτομερής περιγραφή AC Input Module Output Module 28mA 24VDC Output 240VAC Supply
Τρέχουσες - εξόδου 28mA Τρέχουσες - Είσοδος 5mA
Χρώμα Yellow
Σχετικά προϊόντα
DRIAC5A Image
  • Μέρος#:DRIAC5A
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Σε απόθεμα:2325
DRIAC24 Image
  • Μέρος#:DRIAC24
  • Περιγραφή:AC INPUT MODULE 120V