Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > DR24A06R
DR24A06R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR24A06R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR24A06R
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR24A06R Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2214 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series, 1
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 24V ~ 280V
Τάση - Είσοδος 208 ~ 265VAC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά DR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου AC τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 6A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant