Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > DR2260A35U
DR2260A35U
DR2260A35U
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR2260A35U με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR2260A35U
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR2260A35U Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1441 pcs Φύλλο δεδομένων DR22 Series, AC Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 600V