Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Επαφείς (στερεάς κατάστασης) > DP4RSA60D60
DP4RSA60D60
DP4RSA60D60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DP4RSA60D60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DP4RSA60D60
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 204 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DP4RSA60D60 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 1 ~ 48 V
Τάση - Είσοδος 4.5 ~ 15VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά DP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck Τύπος εξόδου DC
Αλλα ονόματα CC2694
DP4RSA60D60-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 60A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
DP4RSA60E20B Image
  • Μέρος#:DP4RSA60E20B
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
  • Σε απόθεμα:311
DP4RSA60D60B5 Image
  • Μέρος#:DP4RSA60D60B5