Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > DC60D80C
DC60D80C
DC60D80C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC60D80C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC60D80C
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 80A 1-48V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 829 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DC60D80C Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 80A 1-48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 829 pcs Φύλλο δεδομένων DC PowerPlus Series DrawingDC PowerPlus Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 1V ~ 48V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PowerPlus DC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου DC Αλλα ονόματα CC2323
DC60D80C-ND
Αντίσταση κατάστασης (Max) 5.8 mOhms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 80A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
DC60D60C Image
  • Μέρος#:DC60D60C
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:SSR RELAY SPST-NO 60A 1-48V
  • Σε απόθεμα:826
DC60S5-B Image
  • Μέρος#:DC60S5-B
  • Περιγραφή:SSR RELAY SPST-NC 5A 3-60V
  • Σε απόθεμα:3070
DC60D80 Image
  • Μέρος#:DC60D80