Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > D53TP50DH-10
D53TP50DH-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά D53TP50DH-10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος D53TP50DH-10
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 553 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος D53TP50DH-10 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 553 pcs Φύλλο δεδομένων 53TP Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 530V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά 53TP
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου AC τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 50A