Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > CWU48125P
CWU48125P
CWU48125P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CWU48125P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CWU48125P
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 726 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CWU48125P Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 726 pcs Φύλλο δεδομένων CW48 SeriesSSR & Contactors CatalogCW Series Drawing
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 660V
Τάση - Είσοδος 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά CW48
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC, Zero Cross τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 125A
Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
CWU48125 Image
  • Μέρος#:CWU48125
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Σε απόθεμα:860
CWU48125P-10 Image
  • Μέρος#:CWU48125P-10