Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > CWD4810-10
CWD4810-10
CWD4810-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CWD4810-10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CWD4810-10
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CWD4810-10 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1984 pcs Φύλλο δεδομένων CW48 SeriesSSR & Contactors CatalogCW Series Drawing
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 660V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά CW48
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC Αλλα ονόματα CC2672
CWD4810-10-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 10A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
CWD4810 Image
  • Μέρος#:CWD4810
  • Κατασκευαστές:Crydom