Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > 50SST240
50SST240
50SST240
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50SST240 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50SST240
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 50A 180-280V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 50SST240 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 50A 180-280V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4507 pcs Φύλλο δεδομένων SSR & Contactors CatalogSST Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 180V ~ 280V
Τάση - Είσοδος 3.5 ~ 10VDC Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187"/0.250"
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά SST
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τρέχουσα φορτίο 50A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant