Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > 20LPCV2440
20LPCV2440
20LPCV2440
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 20LPCV2440 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 20LPCV2440
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 40A 20-300V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 20LPCV2440 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 40A 20-300V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4916 pcs Φύλλο δεδομένων LPCV SeriesSSR & Contactors CatalogLPCV Series Drawing
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 20V ~ 300V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 20mA Στυλ λήξης Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά LPCV
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου AC, Proportional Control τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τρέχουσα φορτίο 40A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant