Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Snap δράσης, διακόπτες ορίου > 831709C1.0
831709C1.0
831709C1.0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 831709C1.0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 831709C1.0
Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 831709C1.0 Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34302 pcs Φύλλο δεδομένων 83 132-34 SeriesLimit Switches Guide
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά 83170 Δύναμη απελευθέρωσης 10gf
Pretravel - Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.020" (0.5mm) Αλλα ονόματα 83170905
831709C1.0-ND
Q4446129
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 130°C Θέση λειτουργίας 0.330" (8.4mm)
Δύναμη λειτουργίας 61gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 30,000,000 Cycles
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή - Διαφορικό ταξίδι 0.006" (0.15mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA (AC) Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Round (Pin Plunger)
Σχετικά προϊόντα
831709C2.0 Image
  • Μέρος#:831709C2.0
  • Κατασκευαστές:Crouzet
  • Σε απόθεμα:29138
831709B2.0 Image
  • Μέρος#:831709B2.0
  • Περιγραφή:SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
  • Σε απόθεμα:28754
83170929 Image
  • Περιγραφή:831709 I W7A5 170A R24 A