Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Ρελέ > DSS41A12
DSS41A12
DSS41A12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSS41A12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DSS41A12
Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DSS41A12 Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5597 pcs Φύλλο δεδομένων SIP Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.5 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max Σειρά DSS4