Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > TUNS700F28
TUNS700F28
TUNS700F28
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TUNS700F28 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TUNS700F28
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 443 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TUNS700F28 Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 443 pcs Φύλλο δεδομένων TU Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm)
Σειρά TUN Ισχύς (Watts) 700W
Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module Αλλα ονόματα 1776-1798
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
κανονισμός φορτίο 56mV κανονισμός γραμμή 56mV
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Universal Input
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A εγκρίσεις CE, cURus, TUV