SUTS3483R3
SUTS3483R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SUTS3483R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SUTS3483R3
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SUTS3483R3 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4405 pcs Φύλλο δεδομένων SUTS Series DatasheetSU(C)S Series Instr Manual
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 500V
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.18" L x 0.36" W x 0.92" H (30.0mm x 9.2mm x 23.4mm) Σειρά *
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module
Αλλα ονόματα 1776-3583
SUTS3483R3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 72% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 600mA εφαρμογές ITE (Commercial)