STMGFS30483R3-R
STMGFS30483R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STMGFS30483R3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STMGFS30483R3-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STMGFS30483R3-R Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 3.3V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1093 pcs Φύλλο δεδομένων STMG Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm)
Σειρά STMGFS Ισχύς (Watts) 25W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 89%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.5A εγκρίσεις CE