SFS30481R2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFS30481R2A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFS30481R2A
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFS30481R2A Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1566 pcs Φύλλο δεδομένων SFS(C)S Series Instr ManualSFS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1.2V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) Σειρά SFS
Ισχύς (Watts) 12W Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 10.4A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.4A εφαρμογές ITE (Commercial)