SFS30243R3C
SFS30243R3C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFS30243R3C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFS30243R3C
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFS30243R3C Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2303 pcs Φύλλο δεδομένων SFS(C)S Series Instr ManualSFS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) Σειρά SFS
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία / υπόθεση 17-DIP Module
Αλλα ονόματα 1776-3488
SFS30243R3C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 9A εφαρμογές ITE (Commercial)