SFS20482R5B
SFS20482R5B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFS20482R5B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFS20482R5B
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2.5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFS20482R5B Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2.5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2460 pcs Φύλλο δεδομένων SFS(C)S Series Instr ManualSFS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 2.5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm) Σειρά SFS
Ισχύς (Watts) 18W Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 7A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7A εφαρμογές ITE (Commercial)