PCA600F-5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCA600F-5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCA600F-5
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 5
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 215 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCA600F-5 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 215 pcs Φύλλο δεδομένων PCA Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm) Σειρά PCA
Ισχύς (Watts) 600W Αλλα ονόματα 1776-3659
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 120A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 120A εγκρίσεις CE, cURus, D-Mark