PBW50F-12-R
PBW50F-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PBW50F-12-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PBW50F-12-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER +/-12V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 916 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PBW50F-12-R Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 916 pcs Φύλλο δεδομένων PBW Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) Σειρά PB
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 2.1A, 2.7A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A, 2.7A εγκρίσεις CE, cURus, TUV