PBA50F-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PBA50F-12-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PBA50F-12-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 941 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PBA50F-12-R Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 941 pcs Φύλλο δεδομένων PBA10-150 Series DatasheetPBA, PBW Series Instr Manual
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) Σειρά PB
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.3A εγκρίσεις CE, cURus, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
PBA50F-12-TN Image
  • Μέρος#:PBA50F-12-TN
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Σε απόθεμα:884
  • Μέρος#:PBA50F-12-RV
  • Σε απόθεμα:900
  • Μέρος#:PBA50F-12-T
  • Σε απόθεμα:1111
PBA50F-12-RN1 Image
  • Μέρος#:PBA50F-12-RN1
  • Σε απόθεμα:804
  • Μέρος#:PBA50F-12-RT