PBA30F-15
PBA30F-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PBA30F-15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PBA30F-15
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 30W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PBA30F-15 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1694 pcs Φύλλο δεδομένων PBA10-150 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Σειρά PBA
Ισχύς (Watts) 30W Αλλα ονόματα 1776-1486
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A εγκρίσεις CE, cURus, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
PBA30F-15-D13.8 Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-D13.8
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 15V
  • Σε απόθεμα:1481
PBA30F-15-EN Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-EN
  • Σε απόθεμα:1428
PBA30F-15-CN1 Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-CN1
PBA30F-15-EJ Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-EJ
PBA30F-15-D13.8N Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-D13.8N
PBA30F-12-J Image
  • Μέρος#:PBA30F-12-J
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 12V
PBA30F-15-G Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-G
PBA30F-15-D16N Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-D16N
PBA30F-15-CN Image
  • Μέρος#:PBA30F-15-CN