PBA15F-48
PBA15F-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PBA15F-48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PBA15F-48
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PBA15F-48 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2390 pcs Φύλλο δεδομένων PBA10-150 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Σειρά PBA
Ισχύς (Watts) 15W Αλλα ονόματα 1776-1475
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 350mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE, cURus, TUV
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PBA15F-48-CN
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 48V
  • Σε απόθεμα:1627
  • Μέρος#:PBA15F-48-GT
  • Σε απόθεμα:1917
  • Μέρος#:PBA15F-3R3-N1
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 3.3V
  • Μέρος#:PBA15F-3R3-JN
  • Μέρος#:PBA15F-48-EN
  • Μέρος#:PBA15F-48-E