MGS15483R3
MGS15483R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MGS15483R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MGS15483R3
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MGS15483R3 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2648 pcs Φύλλο δεδομένων MGS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 76V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Σειρά MGS Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 1776-1376
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 76V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
MGS154812-G Image
  • Μέρος#:MGS154812-G
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 12V
  • Σε απόθεμα:2173
MGS15483R3-R Image
  • Μέρος#:MGS15483R3-R