LFP240F-36-TY
LFP240F-36-TY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LFP240F-36-TY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LFP240F-36-TY
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 611 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LFP240F-36-TY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 611 pcs Φύλλο δεδομένων LFP Series DatasheetLFP Series Instr Manual
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm) Σειρά LF
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.7A εγκρίσεις CE, cURus, TUV