LFA300F-36-RTY
LFA300F-36-RTY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LFA300F-36-RTY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LFA300F-36-RTY
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 650 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος LFA300F-36-RTY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 650 pcs Φύλλο δεδομένων LFA Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm) Σειρά LF
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.4A εγκρίσεις CE, cURus, TUV