LFA240F-24-R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LFA240F-24-R2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LFA240F-24-R2
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 817 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος LFA240F-24-R2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 817 pcs Φύλλο δεδομένων LFA Series Instr ManualLFA Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm) Σειρά LF
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 87.5% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE, cURus, TUV