LFA150F-48-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LFA150F-48-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LFA150F-48-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LFA150F-48-R Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1154 pcs Φύλλο δεδομένων LFA Series Instr ManualLFA Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm) Σειρά LF
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.2A εγκρίσεις CE, cURus, TUV