LEP240F-24-SNR
LEP240F-24-SNR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LEP240F-24-SNR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LEP240F-24-SNR
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 614 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LEP240F-24-SNR Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 614 pcs Φύλλο δεδομένων LEP Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm) Σειρά LEP
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE, cURus, TUV