LEA75F-12-RV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LEA75F-12-RV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LEA75F-12-RV
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC PS (OPEN FRAME)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 710 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LEA75F-12-RV Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 710 pcs Φύλλο δεδομένων LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm) Σειρά LEA
Ισχύς (Watts) 75W Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.3A εγκρίσεις CE, cURus, TUV