LEA50F-24-R
LEA50F-24-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LEA50F-24-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LEA50F-24-R
Product parameter
Αριθμός μέρος LEA50F-24-R Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 1014 pcs Φύλλο δεδομένων LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm) Σειρά LEA
Ισχύς (Watts) 50W Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A εγκρίσεις CE, cURus, TUV