LEA100F-48-R
LEA100F-48-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LEA100F-48-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LEA100F-48-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC PS (OPEN FRAME)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 712 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LEA100F-48-R Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 712 pcs Φύλλο δεδομένων LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm) Σειρά LEA
Ισχύς (Watts) 100W Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.2A εγκρίσεις CE, cURus, TUV