CES48060-17-R
CES48060-17-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CES48060-17-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CES48060-17-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 6V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 805 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CES48060-17-R Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 6V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 805 pcs Φύλλο δεδομένων CES Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 6V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Σειρά CES
Ισχύς (Watts) 102W Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 17A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 17A εφαρμογές ITE (Commercial)