CBS502405
CBS502405
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBS502405 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBS502405
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBS502405 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1115 pcs Φύλλο δεδομένων CBS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Σειρά CBS Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 13-DIP Module Αλλα ονόματα 1776-1149
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
CBS502405-RF2 Image
  • Μέρος#:CBS502405-RF2
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 5V
  • Σε απόθεμα:798
CBS502405-F5 Image
  • Μέρος#:CBS502405-F5
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 5V
  • Σε απόθεμα:713
CBS502405-RF1 Image
  • Μέρος#:CBS502405-RF1
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 5V
  • Σε απόθεμα:791
CBS502405-F3 Image
  • Μέρος#:CBS502405-F3
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 5V