CBS200481R8-RF2
CBS200481R8-RF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBS200481R8-RF2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBS200481R8-RF2
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.8V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 630 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBS200481R8-RF2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.8V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 630 pcs Φύλλο δεδομένων CBS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1.8V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.44" L x 2.34" W x 1.04" H (62.0mm x 59.5mm x 26.5mm) Σειρά CBS
Ισχύς (Watts) 63W Συσκευασία / υπόθεση Half Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 35A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 35A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
CBS2004815-T Image
  • Μέρος#:CBS2004815-T
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V
  • Σε απόθεμα:721
CBS200481R8 Image
  • Μέρος#:CBS200481R8