CBS100481R8-R
CBS100481R8-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBS100481R8-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBS100481R8-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.8V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 668 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBS100481R8-R Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.8V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 668 pcs Φύλλο δεδομένων CBS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1.8V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 76V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά CBS
Ισχύς (Watts) 42W Συσκευασία / υπόθεση Half Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Αποδοτικότητα 71% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 23.4A 36V - 76V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 23.4A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
CBS100481R8-F1 Image
  • Μέρος#:CBS100481R8-F1
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Σε απόθεμα:771
CBS100481R8-RT Image
  • Μέρος#:CBS100481R8-RT