CBS1002405-RF2
CBS1002405-RF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBS1002405-RF2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBS1002405-RF2
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 743 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBS1002405-RF2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 743 pcs Φύλλο δεδομένων CBS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.44" L x 2.34" W x 1.04" H (62.0mm x 59.5mm x 26.5mm) Σειρά CBS
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία / υπόθεση Half Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
CBS1002412-F3 Image
  • Μέρος#:CBS1002412-F3
  • Κατασκευαστές:Cosel
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 12V
  • Σε απόθεμα:698
CBS1002405 Image
  • Μέρος#:CBS1002405
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 5V