CBS1002403-R
CBS1002403-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CBS1002403-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CBS1002403-R
Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 689 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CBS1002403-R Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 689 pcs Φύλλο δεδομένων CBS Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά CBS
Ισχύς (Watts) 77W Συσκευασία / υπόθεση Half Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 23.4A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 23.4A εφαρμογές ITE (Commercial)