Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > TM7EX104
TM7EX104
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TM7EX104 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TM7EX104
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος TM7EX104 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59914 pcs Φύλλο δεδομένων TM-7 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.323" L x 0.283" W x 0.331" H (8.20mm x 7.20mm x 8.40mm) Σειρά TM-7
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα TM-7EX 100K OHM (104)
TM-7EX104
Αριθμό των στροφών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment