Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST5ETP204
ST5ETP204
ST5ETP204
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST5ETP204 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST5ETP204
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST5ETP204 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64129 pcs Φύλλο δεδομένων ST-5 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm) Σειρά ST5
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα ST-5ETP 200K OHM (204) Αριθμό των στροφών 14
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment