Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST4EH102
ST4EH102
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST4EH102 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST4EH102
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 70611 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST4EH102 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70611 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Σειρά ST4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment