Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST4EG104
ST4EG104
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST4EG104 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST4EG104
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 74332 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST4EG104 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74332 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης J Lead Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Σειρά ST4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment