Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST42EH204
ST42EH204
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST42EH204 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST42EH204
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 79870 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST42EH204 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79870 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Σειρά ST42
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment