Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST42EC201
ST42EC201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST42EC201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST42EC201
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST42EC201 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109020 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Σειρά ST42
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα ST-42EC201 Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment