Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST42EB103
ST42EB103
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST42EB103 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST42EB103
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 113818 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST42EB103 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113818 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Σειρά ST42
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment