Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST2TA503
ST2TA503
ST2TA503
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST2TA503 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST2TA503
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50K OHM 0.1W J LEAD TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST2TA503 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50K OHM 0.1W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71821 pcs Φύλλο δεδομένων ST-2 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης J Lead Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.110" x 0.094" Face x 0.067" H (2.80mm x 2.40mm x 1.70mm) Σειρά ST2
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα ST-2TA 50K OHM (503)
ST-2TA503
ST2TA503TR
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment