Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > SM4ETA501
SM4ETA501
SM4ETA501
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM4ETA501 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM4ETA501
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500OHM 0.25W J LEAD SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SM4ETA501 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500OHM 0.25W J LEAD SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5525 pcs Φύλλο δεδομένων SM4 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης J Lead Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm) Σειρά SM4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Αλλα ονόματα SM4ETA501CT Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment