Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > SM31W202
SM31W202
SM31W202
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM31W202 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM31W202
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.125W J LEAD TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM31W202 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.125W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63155 pcs Φύλλο δεδομένων SM-3 & 31 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης J Lead Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm) Σειρά SM31
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SM-31W202 Αριθμό των στροφών 5
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment