Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > SM-43X205
SM-43X205
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM-43X205 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM-43X205
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 66644 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM-43X205 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66644 pcs Φύλλο δεδομένων SM-42 & 43 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Σειρά SM4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 5 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment